Під час знімання шоу "Танці з зірками" популярний хореограф дізнався про втрату дитини.

Про це розповіла його дружина танцівниця Піта Маргатройд в інтерв'ю виданню Рeople.

Макс Чмерковський, фото Знай.ua

Вона розповіла, що ц той час поки її чоловік у столиці займав суддівське крісло в танцювальному проєкті, вона втратила дитину. Як вона розповіла, спочатку у неї виявили коронавірус. І вже в лікарні їй повідомили про те, що стався викидень, хоча сама вона ще не знала, що знаходиться при надії.

" У мене було три викидні, і для нас з Максом це була довга, важка, травматична, стресова, дуже сумна подорож", - сказала вона.

Популярні новини зараз

Учасниця "Холостяка" Яна Соломко одноголосно стала ганьбою України - обрала росію: "Зліплять із бездарності цукерку"

Преображення Господнє 19 серпня: що обов'язково має бути у кошику на Яблучний Спас у 2022 році, крім фруктів

Мама Кузьми Скрябіна впевнена, аварія у 2015 не була випадковістю, але довести нічого не може: "Не було на кого показати пальцем"

Вбита горем дружина Віталія Кличка не подає виду після звістки про розлучення: чим займається Наталія

Показати ще

Крім того, Макс брав участь у проєкті "Холостяк". У фіналі він обрав Олександру Шульгіну, з якою дуже швидко розстався. Зараз Саша вперше стала мамою, а сам Максим одружився на танцівниці Піті Маргатройд з Нової Зеландії.

Варто зазначити, що 2017 році у Макса та Піти народився син Шай Олександр. Зіркова родина мріє про поповнення і їх світла мрія має здійснитися.

Нагадаємо, Макс Чмерковський показав, чим відрізняється дружина Пета від переможниці "Холостяка" Шульгіної: "Досі не може зрозуміти".

До слова, перший "Холостяк" Макс Чмерковський розповів про другу вагітність Піти: "Ми чекаємо. Якщо дівчинка, то...".

Раніше ми писали, що, колишній "Холостяк" Макс Чмерковський зайнявся українськими переселенцями, затягнув навіть Туреччину: "Україна повинна перемогти"