Війна розлучила дуже багато пар: когось тимчасово, а когось уже, на жаль, назавжди. Багато закоханих переосмислили свої стосунки та усвідомили, що треба жити тут і зараз.

Перші особи держави у цьому питанні – не виняток. Олена Зеленська зізнавалася, що перші місяці війни не бачила чоловіка, а лише говорила з ним по телефону.

А як же справи у міністра оборони Олексія Резнікова та його чарівної дружини, телеведучої Юлії Зорій?

Тала Калатай і Юлія Зорій, фото з соцмереж

Ведуча ICTV Юлія Зорій нині теж нечасто може бути поруч із коханим чоловіком Олексієм Резніковим. До війни вони, як і всі, планували майбутнє, та росіяни це змінили.

Популярні новини зараз

Головне за 14 серпня: дефолт в Україні, кінець Стіва Мартіна, Яна Соломко з бурятами, переговори з росією та нові ціни на овочі

Дмитро Комаров зі "Світу навиворіт" кардинально змінює зміст своїх програм: "У нас дуже багато ексклюзивного матеріалу"

Наталка Карпа заспівала про пекучий біль кожної українки, яка вірно чекає на свого чоловіка з війни: "З цим зіткнулися сотні тисяч сімей"

Оля Цибульська зізналася, чому насправді не показує свого чоловіка: "У нього такий писок..."

Показати ще

"Наша сім’я завжди мала і поважала певні традиції, але війна підступно внесла свої корективи, з якими нам довелося змиритися. І я точно знаю, що моя родина не єдина в цьому, – розповідає ведуча. – Наприклад, завжди приїжджала на Великдень до бабусі й дідуся в Чернівці або в Одеську область до маминих батьків. Завжди! Любила прокидатися рано-вранці і йти з ними до церкви, потім вмивати обличчя теплою водою з любистком і крашанкою, яку робила бабуся. Вона казала: "Вмивайся цією водичкою, і будеш красива, як крашанка, а любисток допоможе в коханні". Малою дуже любила той ранковий ритуал. І він справдився – я кохана і щаслива в тому коханні. Цьогоріч, нажаль, Великдень я зустрічала не з ними. Але точно знаю, що наступного року перший шматочок свяченої бабусиної пасочки з’їм разом із рідними за нашим сімейним столом."

Олексій Резніков та Юлія Зорій, фото із соцмереж

Та одну традицію війна все ж не зруйнувала.

"Хоч де б я перебувала, Олексій завжди знаходить можливість передати мої улюблені квіти – тюльпани чи півонії, – зізнається Юлія. – І це не про гроші чи зв’язки, а про бажання зробити приємне, нагадати, що він завжди поряд, дати надію, що це пекло колись закінчиться, і ми спробуємо жити далі по-новому. Ці букети для мене – як ковток свіжого повітря і віра в те, що життя і кохання обов’язково переможуть."

Олексій Резніков завжди знаходить, як порадувати кохану дружину

Нагадаємо, що дружина міністра оборони Резнікова Юлія Зорій закликала українців не боятися жити: "Треба прийняти нову реальність".

Раніше ми повідомляли, що дружина Олексія Рєзнікова посварилася з телеведучою Талою Калатай: "Це було просто жахливо".