Телеведучий та волонтер Сергій Притула дуже сильно допомагає українським військовим у досягненні перемоги над диктатором путіним та агресивно налаштованою росією.

Звісно, ​​йому допомагає великий штаб людей. Тому закономірно, що українцям стало цікаве питання джерел зарплати для цих людей. Невже Притула платить її їм із тих донатів, які роблять українці на армію? Це ж все-таки не 10-15 осіб.

Гуманітарний штаб Сергія Притули

З кожним днем ​​кількість волонтерів в фонді Сергія Притули збільшувалася, зв'язки поширювалися по світу, а допомога ЗСУ збільшувалась величезними темпами.

"Зараз щоденною роботою у Фонді займається, мабуть, сотні дві людей, – розповідає Притула. – Хтось працює на абсолютно волонтерських засадах. Є люди, які поєднують роботу в структурі Фонду з роботою, яка приносить їм прибуток. Наприклад, у нас є хороший козак Сергій, який цілий день працює у Фонді, ввечері переключається на виконання замовлень, які надходять на його невеличку IT-компанію. А потім він розбиває мені серце тим, що колеги кажуть: «Знаєш, а Сірий у нас працює і ще й донатить». Я прийшов його обійняти, сказати, що такі вчинки дуже шляхетні, а він відповів: «Мені в цьому сенсі просто! Я бачу, куди даю гроші, і точно знаю, що вони ефективно використовуються".

Популярні новини зараз

Трагедія сестри зрадниці Наташі Корольової, яка показала, як не продатись Москві

Стало відомо, чому Медведєв заливає очі алкоголем: путін зламав психіку

Аліна Гросу вже готує собі заміну? Співачка показала ту, чий спів вразить кожного

Окупанти задкують на свою територію: лізуть далі, щоб не дістали HIMARS

Показати ще

Сергій Притула, гуманітарна допомога. Фото з соцмереж

Сергій Притула зауважив, що є люди, які працюють виключно у його Благодійному фонді.

"Такі працівники мають певну фінансову підтримку завдяки деяким українським бізнесам, які прийняли для себе рішення допомагати нашому колективу", – говорить він.

Часто Притулі закидають у соцмережах, що він витрачає зібрані гроші на зарплатню працівникам Фонду. Хейт Сергія не лякає. Але без відповіді це питання не залишилося. Все справедливо!

"Люди, які мене трішки не люблять, починають розганяти історії, що Притула може брати гроші на роботу фонду з тих коштів, які приходять на рахунки. Кажу вам одразу – це нісенітниця! – пояснює волонтер. – Усі звикли, що згідно чинного законодавства України фонд на утримання себе, на операційку може залишати до 20% з надходжень, які акумулюються на його рахунках. З рахунків Благодійного фонду Сергія Притули, на які ви донатите гроші, на роботу фонду не береться ні копійки! Люди, які тут працюють, не отримують бонусів з тих грошей, які ви даєте на армію. Усе, що ви даєте на армію, йде на армію. Якщо людям, які в мене працюють, потрібна підтримка, то я йду до бізнесу, кланяюся йому в ніжки і прошу фінансово підтримати цих людей."

Співробітники фонду Сергія Притули

Нагадаємо, що Сергій Притула видав таке, що Ксенію Мішину з "Кріпосної" покорчило .

Раніше ми повідомляли, що Сергій Притула нарешті видав всю правду про телеведучу Лесю Нікітюк.