Відомий український гуморист, зірка студії "Квартал 95" Валерій Жидков розповів як почувається під час війни, та про свої мрії, що зробить щойно ми переможемо.

Валерій Жидков розповів про те, як почувається у проєкті "Як ти?", який започаткували фотограф Алла Балабан Піліпенко у Facebook.

Валерій Жидков. Фото: скриншот Facebook

Валерій Жидков не був багатослівним, адже всі знають, що гуморист майстер "короткого метру". Він зізнався, що цілком тримається, і мріє лише про одне:

Валерій Жидков. Фото: скриншот Facebook

Популярні новини зараз

У Дагестані протести набирають обертів, жінки відбили першого затриманого призовника, лунають постріли

25 вересня з очей ікони Пресвятої Богородиці Боянської потекла сльоза: сильна молитва Діві Марії про захист

Сергій Притула "розчавив" путіна, як комашку і розклав усе "по поличках": "Ботоксна ср*ка"

36,6 грн чи 50 грн: в НБУ попередили, чого чекати від курса долара у найближчі місяці

Показати ще

Та тримаюсь, тримаємось. Коли ми переможемо, я не впевнений чи захочеться тоді прям святкувати, бо якою ціною нам ця перемога дістанеться. Але точно скажу, що одразу поверну своїх дівчаток додому в Україну. Я впевнений - ми ПЕРЕМОЖЕМО. сказав Валерій Жидков.

Валерій Жидков. Фото: скриншот Facebook

У проєкті Алли Балабан вже взяли участь українські співаки, журналісти, артисти театру, воїни, поети, та багато різних українців. Найбільше участь беруть у ньому криворіжці, або ті, хто завітає до Кривого Рогу, адже саме там живе фотографиня. Алла започаткувала проєкт для всіх людей, які живуть під час цієї жахливої війни.

Нагадаємо, ми писали, що Валерій Жидков із "Квартал 95" розкрив світу справжнє обличчя російського солдата.

Як повідомляв "Знай.ua" Валерій Жидков із "Квартал 95" показав справжнього українського супергероя, але без плаща та маски.

Також "Знай.ua" інформував, що Валерій Жидков з "Кварталу 95" одним реченням про путіна змусив українців покотитися від сміху.