Відома російська балерина та акторка Анастасія Волочкова, яка прославилася через гучні скандали та свого всюдисущого шпагату, любить радувати велику армію шанувальників різними постами в соцмережі Instagram, де за нею стежить 1,3 мільйона людей.

Анастасія Волочкова розмістила відео, після якого ще довго не відмиється від бруду, що на неї виллється від підписників. Балерина знову відвідала свою подругу Олену, схожу на Майкла Джексона, і, мабуть, вкотре випила зайвого.

Скріншот із Instagram, Настя Волочкова

"Лєн, ти мене надто близько знімаєш. Але гаразд, я тобі довіряю. Я ж не страшна? Так класно проводимо час. Ось хотілося б не випендрюватися, не вийо*уватися. Але, на жаль, поки що немає такої можливості. Так що заздріть мовчки", - бридко заявила Волочкова.

Користувачі соцмережі дуже негативно сприйняли слова скандальної артистки.

Популярні новини зараз

Безштанна алкогвардія: у мережі показали, які "воїни" їдуть в Україну гинути за путіна

Головне за ніч, 25 вересня: ДТП Андрія Бєднякова, тортури захисників "Азовсталі", нові пенсії та Нікітіна без Олени Кравець

Більше не треба стояти у чергах та запасатися: сіль знизилася в ціні, скільки коштує кілограм

Найпотужніший екстрасенс Хаял Алекперов назвав дату кінця війни в Україні: "Я не Бог, але..."

Показати ще

Вони знову закликали її зав'язувати з алкоголем і заявили, що заздрити тут немає чому. Балерина - п'яна вщент, подруга Олена видає мерзенні звуки за кадром, а на столі недоїдки. Картина виглядала огидно, м'яко кажучи.

Коментарі - instagram.com/volochkova_art/

Коментарі - instagram.com/volochkova_art/

Коментарі - instagram.com/volochkova_art/

Раніше ми писали про те, що Настя Волочкова з "копією" Майкла Джексона "хряпнула" зайвого і заговорила про кохання: "Постаріла і завжди зі склянкою"

Як повідомляв Знай.ua, Настя Волочкова згадала про свої любовні втіхи, вітаючи паралізованого батька з ювілеєм: "Зовсім збрендила"

Також портал Знай.ua писав, що Настя Волочкова самовдоволено заявила, що "нещасні" хейтери заздрять їй через молодих залицяльників: "Аби заразу не розносила"