Популярна українська реперка Alyona Alyona (справжнє ім'я – Олена Савраненко), а в минулому вихователька дитячого садка, співає та активно веде свою сторінку в соцмережі Instagram, де за нею стежить понад 370 тисяч людей.

Alyona Alyona вирушила у велику подорож і вперше до Америки. Вона вирішила знімати всі свої пригоди на камеру для шанувальників і почала з того, як добиралася.

Alyona Alyona. Фото: скрін youtube

"Це моя перша поїздка до США. Я вирішила, що буду записувати влоги — розповідати, показувати та ділитися своїм життям", - повідомила Олена.

Було видно, що її переповнювало хвилювання від майбутньої подорожі. Зірка показала свій сніданок і розповіла, що летить разом зі співачкою Анастасією Прудіус, більш відомою як Kola, у США з пересадкою у Парижі.

Популярні новини зараз

Збільшення прожиткового мінімуму: що підвищать українцям з 1 грудня, окрім пенсій

Хто не встиг запастися, платитиме більше: в Україні стрімко дорожчає цибуля

"Жити до зарплати, знущаються...": українці з картками "ПриватБанку" втрачають все, нульові баланси

У жодному разі не просіть це в новорічну ніч: які бажання не виконають Чорний Кролик та Кіт

Показати ще

"Я перед цим в Україну їздила поїздом, туди і назад, і ця 12-14 годинна поїздка дуже сильно мене підкувала", - додала вона.

Зупинили вони у Сіетлі, де, зважаючи на все, пройде перший концерт артистки в рамках благодійного туру.

Раніше ми писали, що Alyona Alyona помітила, як війна змінила людей і виклала все, що думає: "Без дозволу в душу"

Як повідомляв Знай.ua, Alyona Alyona розповіла, до яких справ повернулася після паузи через війну з росією: "Максимум для перемоги"

Також портал Знай.ua писав, що Alyona Alyona і Jerry Heil у тисячний раз закохали в себе українців, зазвучавши польською: "Шедевр"