Дочка відомого актора та гумориста, зірки "Квартал 95" та серіалу "Одного разу під Полтавою" Юрія Ткача зарядила українців позитивом, співаючи пісеньку про ЗСУ. Відповідним роликом поділилася дружина гумориста Вікторія Ткач на своїй сторінці у соціальній мережі instagram.

Вікторія Ткач частенько радує українців емоційними роликами, головною героїнею яких є маленька Ліза. Дівчинка має неймовірну артистичність, ймовірно, успадкувавши її у зіркового тата.

Юрій та Вікторія Ткач, фото: Instagram

Так, цього разу дочка Юрій Ткача виконала пісеньку про воїнів ЗСУ, використовуючи як мікрофон банан. Вийшло дуже весело, а головне - краще за будь-якого заспокійливого.

"Віра у ЗСУ виглядає саме так! Учора їдемо в машині, Лізі каже "мам, знімай мене, треба людей розвеселити! Ми ж і не таке вже переживали, отже, і це переживемо", - підписала відео Вікторія Ткач.

Популярні новини зараз

30 гривень за десяток залишиться у мріях? Українцям розповіли, що буде з цінами на яйця

200 гривень – це мало? Скільки отримують українці, які працюють на заслуженому відпочинку, свіжі цифри

Хто з українців може отримати 3 350 грн щомісячної допомоги: категорії та умови

До 60-ти чекати не потрібно: українцям запропонували вийти на заслужений відпочинок у 54 роки, що необхідно

Показати ще

Реакція українців не забарилася.

"Навіть діти знають, що з цими чмонями зроблять наші ЗСУ", "Ох, то цікаве закінчення", "Молодець, зірочка", - написали у коментарях.

Коментарі. Фото: скрін instagram

Раніше інформаційний портал Знай повідомляв, дружина Ткача з "Квартал 95" закликала не забувати про те, як дорого коштує свобода: "Не маємо права".

Також наш портал інформував, комік із "Кварталу 95" Юрій Ткач показав, як економить електроенергію з сім'єю, але шанувальники запідозрили недобре: "Що це за жінка?"

Крім того, ми писали, Вікторія Ткач показала, який вигляд у Юри з "Квартал 95" зверху: "Душеньку відкрили".