Відомий український виконавець, соліст гурту "Антитіла" Тарас Тополя знайшов спосіб звернути зброю супротивника проти нього самого та розкрив свій план. Подробиці він поділився на своїй сторінці в соціальній мережі instagram.

Тарас Тополя зазначив, що він та всі учасники групи ще з 2014 року у волонтерстві та активно допомагали воїнам ЗСУ протистояти російській агресії. Продовжили і 2022 року, коли все переросло у повномасштабну війну.

Тарас Тополя, фото: Знай.ua

Після повернення з фронту музиканти вирішили не просто підтримувати ЗСУ та простих громадян творчістю, а оголосили запуск нового проєкту, який має на меті розвернути зброю окупантів проти них самих. Тарас Тополя зазначив, що участь кожного українця дуже важлива і наближає довгоочікувану перемогу.

Тарас Тополя. Фото: скрін youtube

Популярні новини зараз

"Випала карта Сонця": відомий астролог поділився прогнозом "подвійної" перемоги України - ворог зникне, як роса

200 гривень – це мало? Скільки отримують українці, які працюють на заслуженому відпочинку, свіжі цифри

Хто з українців може отримати 3 350 грн щомісячної допомоги: категорії та умови

Заміна газового лічильника: українцям порадили терміново зробити це, доки грошей не беруть

Показати ще

"Ми оголошуємо про запуск окремого довгострокового проєкту під назвою "Ремонт для ЗСУ". Ми не називаємо фінальну суму збору. Адже це – постійнодіючий проєкт. Чим більше буде зібрано – тим більше танків та іншої техніки буде повернено до ладу. У цьому випадку ваші донати – це снаряди, випущені окупантом з відремонтованої броні. Спільно – розвернемо зброю ворога проти нього самого!", - поділився музикант.

Раніше портал Знай повідомляв, Тарас Тополя з "Антитіл" збирає табір, тільки без танців біля багаття та відпочинку, а щоб допомогти країні: "Зі творцями змін".

Також наш портал інформував, що Alyosha захотіла вилікувати своїм голосом дітей, які пережили стрес через війну: "Казки допоможуть".

Крім того, ми писали, Надя Дорофєєва розповіла, як її зачепили за живе у Фінляндії на очах у Осадчої та Тополі: "Не думала..."