Екс-президент лісабонського Спортинга Бруну ді Карвалью пізнає ази діджейства.

Пішовши з португальського клубу, колишній глава "львів" довго не сумував і в своєму інстаграмі оголосив, що планує сісти за пульт.

"Діджей і його друзі в будинку! Ось що таке – заробляти на життя!" – написав чоловік під фотографією в соцмережі.

Цікаво, що прямо на вертушці поруч з телефоном лежить якась біла доріжка і річ, схожа на скручену банкноту.

Печиво на честь Роналду

Популярні новини зараз

Гра ва-банк: Дмитро Співак розкрив таємний план, який готують для України за зачиненими дверима

1297 гривень доплати до пенсії: хто має на це право та як оформити

Тарифи на газ збільшаться майже на 50%: кому варто приготуватися

Нові правила вручення повісток не залишать шансів ухилитись

Показати ще

Кафе "Our Taste of Portugal" у Великобританії випустило "еротичне" печиво на честь португальського нападника Ювентуса Кріштіану Роналду. Власник закладу Жозе Гонсалвеш підтвердив, що зробив це на знак підтримки португальця, якого звинувачують у зґвалтуванні.

"Я люблю Кріштіану і буду захищати його тому, що вірю в його версію подій. Ідеєю було зробити 30 печив і обіграти ситуацію з нашими друзями та клієнтами. Печиво було добре прийнято, всі зрозуміли жарт", – сказав Гонсалвеш.

Як повідомляв портал Знай.ua, Златан Ібрагімович відзначився мегакрасивим голом у матчі MLS.