Алла Черкасова, яка виграла чемпіонат світу з вільної боротьби в Будапешті (Угорщина), стала Найкращою спортсменкою жовтня в Україні.
Таке рішення ухвалив Національний олімпійський комітет України.
А її наставник Олексій Мельник визнаний найкращим тренером місяця.
Алла Черкасова

Нагадаємо, 29-річна Алла Черкасова стала чемпіонкою світу в категорії до 68 кг.

У фінальному поєдинку Черкасова перемогла француженку Кумбу Ларрок – 15:10.

Нагадаємо, у півфіналі змагань Черкасова здолала китаянку Фэнк Джоу.

Україна забуде, що таке війна: ясновидець розповів про майбутнє нашої країни та про те, коли закінчаться бойові дії

Ухилянт з ганьби перетворився на бренд: втікачі жартують, українці – лютують

Встановлення інвалідності буде проходити по новому: які документи готувати для МСЕК

Постійна процедура більше не буде катуванням: українцям пояснили прості рішення щодо лічильників

Зазначимо, що це вже друга медаль Алли на світових першостях. Раніше вона завоювала бронзову медаль на Чемпіонаті світу-2010.

Нагадаємо, 17-річна українська дзюдоїстка Дар'я Білодід виграла "золото" чемпіонату світу з дзюдо, що проходив у Баку.

Дарина Білодід

Таким чином Білодід стала наймолодшою спортсменкою, яка вигравала титул чемпіонки світу серед дорослих.

У фіналі чемпіонату світу у ваговій категорії до 48 кг Білодід перемогла чемпіонку світу-2017 Фуну Тонакі, яка представляє Японію. Українська дзюдоїстка виграла у міцної японки прийомом іппон, що принесло Білодід дострокову перемогу.

У півфіналі чемпіонату світу Дар'я перемогла олімпійську чемпіонку Паулу Парету, яка захищає честь Аргентини.

На попередніх стадіях Білодід виявилася сильнішою за Галбадрах Отнторгонец із Казахстану, Яо Ксьонг із Китаю та Дітрію Краснію, яка представляє Косово.

Як повідомляв портал Знай.ua, Білодід тріумфально перемогла на чемпіонаті світу.