Екс-чемпіон UFC у двох вагових категоріях Конор Макгрегор (21-4) заперечує звинувачення в сексуальному насильстві над жінкою.
Поліція Ірландії в березні почала розслідування, а представники Макгрегора тоді назвали все це лише чутками.
Читай Знай.ua у оновленому чаті Viber! Приєднуйтесь!
Президент UFC Дана Уайт також повідомив, що нічого про це не знає.
"Я нічого про це не знаю. Коли ми про це розмовляли, Конор сказав, що це не він, а хтось інший. Так що я не знаю", - розповів Уайт на шоу Dana white's Tuesday Night Contender Series.
Пенсіонерам виплатять надбавки: які суми обіцяють
Пенсіонерам виплатять майже 3,5 тисячі допомоги: хто та як може отримати
Військовий заявив, що йому "не шкода цивільних" після трагедії у Кривому Розі: "Якщо батьки ухилянти – ні"
Підвищення соціальних виплат: хто отримає більше грошей
Чудові новини!
Тепер Знай.ua став ще ближче і доступніше. Швидше завантажуй додатки для Android або IOS і залишайся в курсі останніх подій. Усе це у неповторній подачі журналістів нашого порталу!