Голова промоутерської компанії Top Rank Боб Арум підтвердив цей бій. Про це повідомив журналіст Стів Кім на своїй сторінці в Твіттері.
"Але одна річ відома напевно: це наступний бій для цих двох", - передає Кім слова промоутера.
Крім того, повідомляється, що бій Ломаченко - Лопес відбудеться у травні 2020 року. Поєдинок пройде на знаменитій арені Madison Square Garden в Нью-Йорку, або на Близькому Сході.
Пенсіонерів звільнили від обов'язку платити за комуналку: що відомо
Водії, готуйтеся до обов'язкових перевірок: в Україні посилять правила техогляду
Українці отримають по 700 гривень на оплату комуналки: кому дадуть
Стануть другим сортом: що готують ухилянтам після війни
Як писав Знай.ua, телеканал ESPN назвав бій Ломаченко - Лопес одним з найбільш очікуваних поєдинків 2020 року, включивши бій в топ-20.
"Поєдинок Ломаченка з Лопесом - битва між одним з найбільш видатних боксерів свого покоління і одним з найбільш обдарованих молодих бійців. Багато хто вважає, що Лопесу занадто рано виходити на цей бій. Однак сімейство Лопесів вважає, що зараз відповідний час", - зазначають укладачі рейтингу.
Як раніше повідомляв Знай.ua, відомий американський промоутер Лу Дібелла прокоментував майбутній поєдинок.