Зірка телесеріалу "Кріпосна" Тарас Цимбалюк поділився з підписниками в Instagram своїми судженнями про те, чи варто купувати машину з США.

Актор у своєму пості перелічив переваги придбання авто за кордоном. Він згадав про чемність спілкування з клієнтом, допомогу з вибором автівки а також те, що такі фірми завжди мають дотримуватися свого слова.

"Як улюблений театр, магазин і музей, ця фірма має знаходитись в центрі Києва," - пише Цимбалюк в своєму Instagram.

Популярні новини зараз

Всі посилки блокуватимуть: Нова пошта вводить жорсткі обмеження з червня

Перерахунок пенсій: у кого та на скільки зростуть виплати

Гороскоп на сьогодні, 5 червня: фінанси тельців, суперечки левів та напруження скорпіонів

Двохзонні електролічильники втратять сенс: споживачі можуть залишитися без 50% знижки

Показати ще

Коментатори під постом поділилися власним досвідом у виборі авто.

"Врахуйте цей факт: вчені довели, що в Aston Martin DB9 влізає на 2 мішка картоплі більше, ніж у Ламборджіні Діабло," - написав перший підписник.

"А я люблю Мустанг, в США він копійки коштує," - написав другий коментатор.

Тим часом, ведуча та співачка Оля Цибульська потрапила в курйозну ситуацію, де їй довелося вибачатися перед кальмарами.

Крім того, шеф-кухар та суддя "МастерШеф" Вова Ярославський розкрив секрети свого схуднення.

А солістка Go_A Катерина Павленко запостила фото в Instagram на тлі природи.