На особистій сторінці в «Instagram» відомої української блогерки, яка стала зіркою інтернету завдяки своїй епатажній зовнішності і безлічі пластичних операцій, Анастасії Покрищук, з'явився новий відеоролик.

У ролику Покрищук з рожевим волоссям танцює і співає під чужу фонограму. У неї вже звичний макіяж з широкими стрілками і яскраві зелені нігті.

"Красива тут, нє?",- запитує блогерка під роликом.

Думки коментаторів з приводу того, що відбувається в кадрі розділилися. Одні в захваті від образу самої переробленої з Пацанок, а інші не оцінили її старань.

"Обожнюю, ти змінила моє життя", "Губи шикарні!", "Завжди красива! Нереальна! Приголомшлива!", "Ви завжди яскрава, але стрілочки, умммммммм, бомбіссімо, шикарно», «Наша ягідка –красуня», "Чому макіяж завжди один і той же", - пишуть в коментарях.

Популярні новини зараз

У Бурятії помітили "вершників Апокаліпсису" на чорних жеребцях: викликають дикий сміх замість жаху

Своїх не кидаємо? Путін планує віддати всю Луганщину, щоб захистити важливі для себе місця - ISW

Микола Тищенко спробував розмінувати авто палицею, українці попадали від сміху: "УБД забезпечено, Тор Лякливий"

Ціна на улюблений напій оновилася, скільки коштує кава в супермаркетах України

Показати ще

Деякі помітили, що Покрищук стає схожа на співачку Світлану Лободу.

"Губки схоже, як у Лободи», «Є подібності в зовнішності з Лободою», - відзначають вони.

Скрін, Instagram Покрищук

"Не цікаво взагалі дивитися. Раніше краще було", " це стрем, всі хто пишуть клас, просто зирять як на чудоюдо, і лайкають щоб ти далі тішила їх цікавість до Виродків... Бо де красиво - шишки на обличчі??? Мат-перемат, крики як у чайки, і безглузді незграбні рухи...?? Дівки, будьте чесні.... І не Піз*ті", - не вгамовуються ті, кому така краса і зайвий епатаж не до смаку.

Нагадаємо, перероблена пацанка Анастасія Покрищук показала себе без макіяжу і фільтрів: "Як з фільму "Пила"". Блогер Анастасія Покрищук, яка стала відомою завдяки своїм величезним вилицям, здалася без макіяжу і фільтрів

Як повідомляв портал " Знай.ua", перероблена пацанка Покрищук задовольнила свої дикі фантазії незвичайним способом: "Що у мене в голові...". Анастасія Покрищук розповіла, як інші люди допомагають втілювати її незвичайні фантазії

Також " Знай.ua " писав, перероблена пацанка Анастасія Покрищук навчила поведінці на першому побаченні: "Не ви * взуватися". Анастасія Покрищук пояснила, як поводитися на першому побаченні