Майбутній "Холостяк" Олександр Топольський вирішив розкрити трохи подробиць зі свого життя. Чому він проживає її, ніби герой кіно.

Новий пост був опублікований на його сторінці в соціальній мережі Instagram, активним користувачем якої він є. Регулярно він знайомить шанувальників з собою, розповідаючи деякі факти з життя. Просто як цей раз.

Ну, і звичайно ж, ділиться новими кадрами, які зводять дівчат з розуму.

"У якийсь момент я сказав собі такі слова:" а що якщо я буду проживати своє життя, как-будто Я - ГЕРОЙ свого власного кіно і саме зараз це кіно почнеться. Почну жити, як-ніби за мною ходить знімальна група і знімає кожен мій крок, і тоді я буду замислюватися над своїми діями, аналізувати свою поведінку, розвиватися і рухатися вперед, тому що колись мої діти і онуки побачать це кіно і скажуть мій дідусь був baaaad motherfucker😎"-говорить він.

Його завжди радують історії про успіх людей, однак, ще більше його надихає, коли людина з повного дна стає Мега успішним. Схожа історія і у самого Алекса, адже як він розповідає, його трясло вгору вниз, але в підсумку, він прийшов до того, чого хотів.

Популярні новини зараз

Святослав Вакарчук розповів, від чого російська армія ніколи не відмиється: "Запам'ятайте цю букву z"

Росіяни образилися на перемогу України на "Євробаченні", а Андрій Бєдняков опустив їх ще глибше: "П****и не брали участь"

Інсайд від кремля: у тяжкохворого путіна "паркінсонізм і шизоаффективний розлад"

Щасливий Ектор Хіменс-Браво "роз'єднав" Григорія Решетника з дружиною, а вони й раді: "Можливо все"

Показати ще

"Я падав і піднімався, - гра безсумнівно варта свічок! Почніть знімати своє кіно прямо зараз! Це може бути хоррор сторі, де все погано, і навколо всі хочуть тебе обдурити, а може бути романтична комедія😀 вирішувати тільки тобі! Я в тебе вірю!🎬 "- підсумував пост майбутній"Холостяк".

Нагадаємо, що новий "Холостяк" Алекс Топольський ще до прем'єри розкрив свої наміри

Раніше повідомлялося, що Алекс Топольський проговорився про останні дні проекту

Також, "Холостяк" Алекс Топольський зробив свій вибір в 12 сезоні: починаються хованки, скоро прем'єра.