Український ресторатор та телеведучий з перших днів війни боронить Україну в лавах тероборони та прийняв важливе рішення — всиновити дитину, яка втратила батьків.

Про це він розповів в програмі "Вечір з Україною".

Стало відомо, що зірка під час служби неодноразово допомагав в евакуації дітей, а коли попав до дитячої обласної лікарні. То прийняв важливе рішення — удочерити дівчинку, яка через війну, втратила батьків.

На думку Данієля, на нас зараз поклалася величезна відповідальність - не підвести нашу країну, наших батьків, міста.

Даніель Салем. Фото: скрін youtube

Популярні новини зараз

Наташа Корольова блиснула "п'ятою точкою" в дивній позі і без білизни: "Позитивні емоції"

Черговий шедевр російської пропаганди: тепер вони кажуть, що ніби Київ хоче підняти мертвяків та залякують українців чумою

Кирило Буданов пояснив, чим закінчиться війна в Україні

Головне за ніч, 25 червня: Галкіна побили, Полякова зганьбилася, окупант похвалився награбованим, а Сасанчин отримав ляпаса

Показати ще

Ведучий навіть не повідомив дружині по своє рішення, але впевнений, що вона підтримає його.

Як зізнався ведучий, він сам ріс без батька, тому таке рішення дуже важливе для нього. Ім'я дівчинки та звідки вона ведучий не уточнив. Також невідомі подробиці знайомства ведучого з дитиною.

У коментарях підписники зауважили, що від слів ведучого біжать мурахи та котяться сльози. Шанувальники пишаються його вчинком.

Пишаємося! Від цих слів біжать мурахи, а сльози котяться самі собою, так підписали відео у соціальній мережі. Подробиці у відео.

Нагадаємо, Коля Серга показав, як розважається з Даніелем Салемом, несучи службу: "Винесемо орду".

До слова, Даніель Салем показав юну українку, яка постраждала від війни, але не перестає вірити в краще: "Посміхатися всупереч усьому".

Раніше ми писали, Даніель Салем розповів, що його найбільше вразило під час перебування на передовій: "У цьому вся Україна"