Катерина Кузнєцова - українська актриса театру та кіно, яка більшості телеглядачів знайома насамперед за роллю Олександри, офіціантки ресторану Claude Monet у серіалі "Кухня".

Крім того, вона знімалася у таких стрічках, як "Повернення Мухтара 2", "Знахар", "Приватне піонерське 2" тощо. Катерина народилася у Києві, але згодом будувала кар'єру в країні-агресорі, хоча зараз підтримує Батьківщину та засуджує рашистів, які увірвалися до нас додому.

Катерина Кузнєцова, фото: Instagram

Цього разу вона вирішила відповісти на питання, що цікавлять шанувальників у Stories.

— Катю, як ви боретеся з почуттям невизначеності в сьогоднішніх реаліях?

Популярні новини зараз

Найщиріші привітання з Преображенням Господнім у прозі: що треба говорити у день Яблучного Спасу

Мама Кузьми Скрябіна впевнена, аварія у 2015 не була випадковістю, але довести нічого не може: "Не було на кого показати пальцем"

Пропагандист Соловйов знову "ущемився" через країни Балтії: після України обіцяє війну Естонії, Латвії та Литві

Дефіцит цукру в Україні: зупиниться ще 10 переробних заводів

Показати ще

— Мені важко. Я з самого початку сказала собі, що не відволікатимуся і дам собі прожити кожну новину та реальність, у якій ми всі живемо. Спочатку мені здавалося у мене виходить, а зараз бувають дні, коли не можу навіть розмовляти... і це нормально. Мені допомагають звичайно близькі та друзі.

Катерина Кузнєцова, скріншот: Instagram Stories

— Від російського громадянства вже відмовилася?

— У мене ніколи не було російського громадянства. Я українка. Якщо ви про моє проживання в росії, то це був спочатку патент, потім РВП і ВНЖ.

Катерина Кузнєцова, скріншот: Instagram Stories

— Чи постраждала ваша дружба через війну?

— З певного періоду життя я перестала творити ілюзій щодо дружби (і так було дуже задовго до війни). Людина прийшла і вона також може піти з мого життя, я до цього ставлюся нормально. З початком війни з багатьма перестала спілкуватися. Мені просто зовсім не цікаво спілкуватися з людьми, які підтримують війну або вдають, що все прекрасно і життя - це диво.

Катерина Кузнєцова, скріншот: Instagram Stories

— Як ставляться до війни ті люди, з якими ти знімалася у серіалі "Кухня", ви спілкуєтесь?

— Не спілкуємося! Ну раз танцюють, виставляють походи в дорогі ресторани та магазини – отже їх усе влаштовує. Я зараз, звичайно, не про всіх, багато хто нічого не публікує, когось взагалі немає в соціальних мережах.

Катерина Кузнєцова, скріншот: Instagram Stories

Нагадаємо, зірка "Кухні" Олена Підкамінська підняла шовкову сукню, щоб показати спокусливі панчохи : "Хочеться"

Як повідомляв "Знай.uа", Регіна Тодоренко проігнорувала пророцтво Тараса Шевченка і ось, що вийшло: "Битиме"

Знай.ua писав, зірка "Сватів" Федір Добронравов підтримав окупантів і розчарував дружину Євгена Кошового: "Так подобався..."