Форвард збірної України Владислав Ванат відверто поділився емоціями після свого переходу з київського "Динамо" в іспанську "Жирону" та назвав гравців, яких бачить наступними на вихід з клубу.

Про свої відчуття після трансферу:

"Емоції 50 на 50. З одного боку, радісно, тому що є можливість виступати в чемпіонаті з топ-5 світу, а з іншого боку – ті спогади, які прожиті в "Динамо", мене підганяють".

Владислав Ванат, фото: пресслужба Динамо Київ

Про здобуті титули:

"Чемпіонські титули в 2021 році та зараз – одні і ті самі титули, але різні стани. І як гравець я тоді був молодим ще, нічого не знав у футболі. А через чотири роки вже трохи інший, більш сформований футболіст став. І звичайно, що минуле чемпіонство (в сезоні 2024/25) мені більш вагоме, аніж те, яке було в 2021 році".

Про одноклубників, які можуть піти слідом:

Популярні новини зараз

Повернення шкільної форми: українці висміяли заклик вчительки

Виплачують лише частину грошей: ПФУ занижує українцям пенсії – з чим це пов'язано

Необхідно оновити дані: "Нафтогаз" зробив важливе попередження

Обмежена мобілізація: як призиватимуть чоловіків від 50 до 60 років

Показати ще

"Привітання від Михавка та Бражка? За ці 1,5 роки, що Тара (Тарас Михавко – прим) прийшов в команду, якщо брати цей відрізок, то з цими людьми я провів більшу частину життя. Дякую, і сподіваюсь, що вони наступні після мене".

Даша Квіткова и Володимир Бражко, фото з соцмереж

Нагадаємо, що "Це буде мій сезон": один із футболістів "Динамо" пообіцяв феєричну гру Шовковському та Суркісу.

Раніше ми повідомляли про скандал у "Динамо" після поразки від "Пафосу" та вильоту з ЛЧ: гравців точно оштрафують, футболіст підтвердив.

Також стало відомо, що Олександр Зінченко залишився поза заявкою на єврокубки після переходу в "Ноттінгем Форест".