Донецький "Шахтар" представив нову домашню екіпіровку від компанії Nike.
Дизайн футболки натхненний легендарним забарвленням форми, у якій "Шахтар" 10 років тому завоював Кубок UEFA.
Читай Знай.ua у оновленому чаті Viber! Приєднуйтесь!
Слоган нової екіпіровки - "Тріумф назавжди".
Чудові новини!
Тепер Знай.ua став ще ближче і доступніше. Швидше завантажуй додатки для Android або IOS і залишайся в курсі останніх подій. Усе це у неповторній подачі журналістів нашого порталу!
Як писав Знай.ua, "Динамо" і "Шахтар" стартували з перемог на Чемпіонаті України.
Донецький "Шахтар" стартував з перемоги над "Олександрією" з рахунком 1:3. "Гірники" програли перший тайм, але тричі забили після перерви.
"Олександрія" - "Шахтар" - 1:3
Голи: Третьяков (42) - Бухал (58, у свої ворота), Тайсон (73), Дентіньо (90+1).
На 8-й хвилині Мораєс не реалізував пенальті (воротар).

Нагадаємо, київське "Динамо" обіграло "Шахтар" у рамках матчу за Суперкубок України - 2:1 і став володарем цього трофею у восьмий раз.

Матч відбувся 28 липня на стадіоні "Чорноморець" в Одесі.
Кияни зрівнялися з "Шахтарем" за кількістю завойованих Суперкубків.
Після матчу захисник "Шахтаря" Сергій Болбат прокоментував інцидент з петардами.
Нагадаємо, за кілька хвилин до кінця першого тайму голкіпер киян Денис Бойко впав на газон після того, як поряд з ним вибухнула петарда.
"Сьогодні треба було вигравати. На жаль, не вдалося. Петарди? Нормальна атмосфера для нашого дербі. Нічого страшного. Якщо все в порядку, то значить, ніякого свавілля не було, і все добре", - передає слова Сергія Sport Arena.

Як раніше повідомляв портал Знай.uа, "Динамо" представило нових гравців перед битвою за Суперкубок.