З міста Харків прийшли дуже дивні новини, гастрономічного характеру. Тут місцеві жителі в одному з супермаркетів популярної мережі "Фоззі" просто в замішанні. Виявилося, що персонал магазину ніяк не може визначитися з ціною на такий фрукт, як банани.
Про це стало відомо завдяки новій публікації Telegram-каналу "Чорний список".
"Магазин #Fozzy на вул.Героїв Праці, 9. Не зрозуміло, за якою ж все таки ціною ці банани?", - коротко пояснили ситуацію автори публікації.
Також до публікації автори додали фотографію, на якій можна помітити дві різні ціни на двох практично ідентичних цінниках. А сама різниця становить три гривні. Покупці не можуть точно розрахувати, якою ж буде сума при оплаті на касі.
Розшук від ТЦК у 60 років: адвокат пояснив, до чого готуватись
По Землі може вдарити наймасштабніша магнітна буря
Без штрафів і податкової: які суми можна переказувати на картку
Пенсії за новими правилами: кожен українець отримає виплати
Варто нагадати нашим читачам, що український парламент проголосував за Закон про обмеження обігу пластикових пакетів. Целофанові пакетики, які розкладаються сотні років, поступово вилучатимуться з продажу. Це відмінний привід перейти на такий вид ємностей для продуктів, як "шоппер".
Раніше повідомляли, киянка купила світшот і "потонула": "це ви називаєте s?".
Як повідомляв Знай.uа, Укрпошта підсунула українці "випрані" документи: "розлили і вирішили не морочитися".
Знай.uа писав, українець поскаржився на Нову пошту і показав розгромлену пралку: доведеться руками.