Запорізькі рятувальники познайомили з новою позаштатною "працівницею" таксою
Про це повідомила пресслужба ДСНС.
На службі ДСНС працює багато "хвостатих" помічників. Пес Патрон допомагає рятувальникам Чернігівщини, а Запорозькі рятувальники "прийняли" на роботу таксу на прізвисько Чапа.
Як відомо, такси - мисливські собаки, вони добре знаються на пошуку. Рятувальникам вони допомагають знайти під завалами людей.
На Україну чекає аномальне літо: чим воно може здивувати у 2025 році
Більше жодної готівки: українців чекають важливі зміни
Вимоги до стажу зменшили вдвічі: хто вийде на пенсію раніше
Більше не вимагатимуть військово-обліковий документ: деяким чоловікам значно спростили життя
Чотирилапа помічниця працює позаштатною психологинею. Вона спокійна та дружелюбна, легко йде на контакт, особливо до дітей. Спілкування з нею працює як заспокійлива терапія.
Чапу показали на відео з нагоди дитячого свята Міжнародного дня захисту дітей, яке організували рятувальники для дітей-переселенців. Під час святкування приз глядацьких симпатій однозначно залишається за цією блискучою хвостатою.
Крім Чапи, рятувальниками допомагає ще одна такса на прізвисько Кріс. Він спеціалізується на пошуку постраждалих у техногенному завалі. Кріс - унікальний пес, разом зі своїм кінологом Сергієм Лухіним, він увійшов до першої сотні світового рейтингу кращих кінологічних розрахунків за версією Міжнародної організації рятувальних собак.
Нагадаємо, пес-сапер Патрон став причиною зворушливого "скандалу" в ДСНС - такого ніхто не дозволяв.
До слова, пальмовий пес Патрон став "пророком" та визначив, коли в Україні скінчиться війна: "Непоганий варіант".
Раніше ми писали, що господарі талісмана чернігівських ДСНСників пса Патрона розповіли, як він став сапером: "Ніхто не розраховував"