Відома українська співачка Тіна Кароль продовжує працювати за кордоном та давати концерти, нагадуючи про Україну та її війн європейцям. "Фантіна" - офіційна спільнота фанатів співачки організували онлайн-зустріч зі співачкою, за якою скучили українці, розкидані по усіх куточках світу.
В Instagram на сторінках співачки та фан-сторінці з'явилися зворушливі фото та відео, як спілкується зірка зі своїми прихильниками.
Дякую fantina, що зібралися! Радію, що змогла Вас побачити, заспівати Вам. Все буде Україна! Ми обов'язково усі зустрінемося та обіймимося на концертах. З надією в Перемогу і вірою в кожного з Вас!
Водіїв попередили, які зміни в ПДР запроваджено з 1 березня
"Воюватимуть всі від 18 до 70 років": у ЗСУ виступили з важливим попередженням
Українцям вручать додаткову платіжку: за що і скільки доведеться доплачувати
За комуналку розрахуєтесь квартирою: за які борги можуть виселити
тіна поговорила з українцями, які обожнюють співачку та заспівала свої пісні, з україномовного альбому. "Моє ім'я Україна", "Перечекати цей дощ", та інші.
У коментарях відгукнулися ті, хто брав участь у спільній зустрічі зі співачкою.
"Наша сила в єдності!", "Радію від того що не лише почула а і побачила Тінусю, обіймаю міцно-міцно", "Ця зустріч була неймовірна, не дивлячись на те, що ми всі на великій відстані", - написали шанувальники.
Нагадаємо, ми писали, що Тіна Кароль показала у яких складних умовах їй приходиться працювати.
Як повідомляв "Знай.ua" Кошовий з "Кварталу 95" сплутав Тіну Кароль із росіянином Сергієм Лазарєвим.
Також "Знай.ua" інформував, що Тіна Кароль вийшла з тіні і надихнула земляків сильними словами.