Виховання в атмосфері патріотизму та поваги до рідної культури залишило велике відображення на життєвих засадах зірки української сцени Тоні Матвієнко. Вже з дитинства її, як виявилося, оточувало особливе середовище, де українська мова та традиції культивувалися на найвищому рівні.
За словами Тоні, в дитинстві вона і не замислювалася над мовним питанням - просто спілкувалася російською, як і все її оточення. Але невблаганну позицію із цього приводу займала мама – легендарна Ніна Матвієнко.
Однак непохитною твердинею українства для Тоні став навчальний заклад – середня спеціальна музична школа імені Лисенка при Київській консерваторії. "Острівець українства" за радянських часів для артистки ця школа різко відрізнялася серед звичайних шкіл.
"Мене в піонери вже не приймали. А мої однолітки з інших шкіл ще бігали з червоними краватками", - додала Тоня Матвієнко.
Продаж квартири зажене у мінус: нові податки на нерухомість з’їдять весь прибуток
Автівки примусово вилучатимуть і продаватимуть з аукціону: в пастку потраплять тисячі українців
Українцям остаточно випатрають гаманці: в уряді вигадали нові податки
Українцям платитимуть щомісячну допомогу на медичні послуги: як подати заявку, не виходячи з дому
Завдяки такому вихованню, Тоня Матвієнко змогла зберегти та пронести через роки любов та повагу до української культурної спадщини. Цінності, які вкорінила її мати, живуть досі.
Про це свідчить і важливий документ, який встиг підписати Ніна Матвієнко незадовго до смерті. Сім'я подбала про майбутню творчість артистки та звернулася до музичних лейблів.
Нагадаємо, росіяни тріумфують, українцям "пахне" зрадою: Іван Дорн принципово уникає рідної мови
Як повідомляв "Знай.uа", як відомий стиліст бореться зі стресом: секрети Дмитра Коляденка
Знай.ua писав, "вдома у мене немає": зірка "Зважених та щасливих" Аніта Луценко не готова повертатися в Україну