Як писав Знай.ua, Роналду пообіцяв одружитися зі Джорджиною Родрігес, повідомляє видання Daily Mail.
Пара виховує чотирьох дітей: спільну дворічну дочку Алану, 9-річного Кріштіану-молодшого і дворічних близнюків Єву та Матео, народжених від сурогатних матерів.
Як писав Знай.ua, Родрігес розповіла про стосунки з футболістом.
Поліція оштрафувала мобільну вогневу групу за перевищення: мчали на Land Rover збивати "шахеди"
Дистанційка з вересня: як буде проходити навчальний рік
ПриватБанк заморожує рахунки: гроші не зняти, переказ не провести
Пенсії за новими правилами: кожен українець отримає виплати
25-річна модель підкреслила, що гроші її взагалі не цікавлять.
"Наша перша зустріч відбулася в бутіку Gucci, де я працювала продавцем-консультантом. Через кілька днів ми знову побачилися - на заході іншого бренду. Тоді ми змогли поговорити в невимушеній атмосфері. Це було кохання з першого погляду.
Нелегко зустрічатися з такою відомою людиною, але я б не стала міняти своє життя. Мої почуття до нього сильніше будь-якого тиску. Впевнена, разом ми зможемо подолати все, що завгодно", - розповіла Джорджина в одному з недавніх інтерв'ю.
Як раніше повідомляв портал Знай.ua, Кріштіану Роналду десятий раз отримав звання найкращого гравця Португалії.