Американський суперважкоатлет Чез Візерспун прокоментував майбутній поєдинок з Олександром Усиком, який відбудеться 12 жовтня в Чикаго, США. Таку заяву Чез зробив у інтерв'ю Matchroom Boxing.
Про те, що 38-річний американець вийде на ринг з ексабсолютним чемпіоном світу у важкій вазі, стало відомо вночі, 9 жовтня.
Візерспун зазначив, що він довго чекав на титульний поєдинок і нарешті отримав свій шанс, тому налаштований досить рішуче. А українцю обіцяє важкий бій.
"Дуже радий можливості побитися з Усиком в Чикаго. Я і так перебував у процесі підготовки, сподівався на великий поєдинок. Більшого й просити не варто. Олександр дебютує у надважкій вазі, йому якраз належить дізнатися, що тут зовсім інша гра", – заявив боксер.
ПФУ завітає в гості до кожного: нові правила призначення соціальної допомоги
ПриватБанк встановив обмеження в банкоматах: які ліміти діють
Пенсіонерам подвоять доплати: хто отримає більше грошей
Виплати малозабезпеченим: яку допомогу можна отримати в грудні
Візерспун пишається своєю серією з восьми перемог поспіль. І обіцяє Усмку непросту гру у надважкій вазі, адже він вже давно готується до доленосного титульного поєдинку.
"Я виграв вісім раз поспіль, тому знав, що незабаром буде великий бій. Знав, що буде відмінний шанс себе показати. Мені належить змагатися на великій сцені, тому я віддам всі сили заради перемоги. Все, до останньої краплі", – сказав американський суперваговик.
Варто зазначити, що Візерспун ніколи не оскаржував головні чемпіонські титули. Його найгучніші суперники – Тоні Томпсон, Кріс Арреола і Сет Мітчелл. Всім їм Візерспун програв нокаутом.
Нагадаємо, Усику в черговий раз не пощастило з дебютом: хто замінить Тайрона Спонга.
Як повідомляв Знай.uа суперник Усика Тайрон Спонг попався на гарячому, бій під загрозою зриву: перші деталі інциденту.
Знай.uа писав, Гвоздик пригадав першу зустріч з Бетербієвим: "Серйозний виклик".