Президент України Володимир Зеленський разом з першою леді Оленою Зеленською прибув з офіційним візитом до Катару.
Про це повідомили в пресслужбі офісу президента.
"Президент України Володимир Зеленський разом з першою леді Оленою Зеленською прибув з офіційним візитом до Держави Катар. Президент зустрінеться з Еміром Держави Катар шейхом Тамімом бін Хамадом Аль Тані і Прем'єр-міністром, міністром внутрішніх справ Катару Халідом Бін Халіфою Аль Тані",- йдеться в повідомленні.
"Бусифіковані" на фронті не потрібні: військовий розкритикував силову мобілізацію
Готуйте грілки та теплий одяг: в Міненерго зробили заяву про початок опалювального сезону
Батьки скаржаться на дистанційку: уроки масово відміняють
Правило трьох місяців: чи зникне розшук ТЦК автоматично за строком давності
Під час зустрічей буде обговорюватися широкий спектр питань двостороннього співробітництва. Між державами будуть підписані кілька договорів про співпрацю в різних сферах.
Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше
Нагадаємо, раніше Зеленський поговорив з Байденом і пообіцяв "чорну п'ятницю" українцям: введуть санкції. Вперше в історії України введені персональні санкції щодо осіб, яких можна назвати топ-Десяткою української контрабанди.
Як повідомляє портал «Знай.иа» Зеленському висунули чіткі вимоги: дитячі виплати, алкотести для політиків і медогляд водіїв. У переліку також-зміни процесу вакцинації
Також «Знай.иа " писав, що Володимир Зеленський розклав війну на Донбасі по поличках: "20 загиблих - така ціна". Президент України Володимир Зеленський на своїй сторінці в Telegram виклав нову публікацію, в якій заговорив про питання війни і миру.