Донька народної артистки України Ніни Матвієнко Антоніна любить ділитися з багатотисячною армією шанувальників красивими фото і відео в своєму Instagram.

Однак цього разу привід для публікації був зовсім не радісний – через каратинні обмеження в Києві 39-річній зірці довелося перенести свій концерт, запланований на 12 квітня. Варто зазначити, що саме в цей день Матвієнко відсвяткує своє 40-річчя.

У підписі до опублікованого фото співачка повідомила, що виступ відбудеться в столиці 27 травня.

"Друзі, інколи обставини сильніші за нас та наші плани. Концерт, що був запланований на 12 квітня у Caribbean club, із-за карантинних обмежень, вимушені перенести на 27 травня. Зазначу: квитки, придбанні на 12 квітня - дійсні. Здоров'я вам та рідним!" - написала Антоніна.

Антоніна Матвієнко, фото з Instagram

Популярні новини зараз

Дружина Віктора Павліка готується стати мамою: "Лежу, заміряю перейми"

Зірка "Дизель шоу" Булітко згадала свій ніжний танець з Чапкісом: "Останній вальс"

Помер хореограф і суддя шоу "Танці з зірками" Григорій Чапкіс

Дружина Віктора Павліка сильно захворіла перед пологами: "Перемерзла"

Показати ще

Раніше ми писали про те, що Арсен Мірзоян і Злата Огневич заспівали для українських героїв: заради нас під кулями ходять. Артисти вирушили в Луганську область, щоб виступити перед українськими військовими.

Нагадаємо, живу легенду України Ніну Матвієнко "коронували": "Неймовірна".

Як повідомляв портал Знай.uа, Тоня Матвієнко не стримала пристрасті з Арсеном Мірзояном: зробили це просто на сцені. На знімку можна помітити, що почуття у пари не згасли навіть через роки.

Також портал Знай.uа писав, що 73-річна Ніна Матвієнко потрапила на камеру під час запальних танців: "Балерина". Тоня Матвієнко показала цікаві кадри зі своєю мамою.