Дружина Президента України Володимира Зеленського Олена частенько радує городян позитивними новинами на своїй сторінці в соціальній мережі Instagram, де за її досягненнями спостерігають понад 1,7 мільйона чоловік.

Перша леді зазначила, що 12 квітня відбулося обговорення фінального варіанту Національної стратегії зі створення безбар'єрного простору в нашій країні. Над нею працювали понад двісті осіб протягом декількох місяців. Документ буде розглянуто Кабінетом Міністрів України вже в середу, 14 числа.

Олена Зеленська, фото: Instagram

"Lалі нашим головним завданням буде зробити так, щоб ця стратегія працювала, а не залишилася на папері. Саме тому сьогодні я запропонувала створити Раду безбар'єрності. Основною метою її створення Я бачу моніторинг і контроль стану виконання Нацстратегії, реалізації запланованих програм, розроблених на рівні ОДА, узгодження складних питань міжсекторної взаємодії", - написала Олена Зеленська у підписі до публікації.

Жінка вважає, що до Ради безбар'єрності повинні увійти люди, які створювали Нацстратегію і зацікавлені в її реалізації. Це стосується представників місцевого самоврядування, громадянського суспільства, науковців, експертів, людей з центральних органів виконавчої влади, а також бізнес-асоціацій.

Популярні новини зараз

Дан Балан розкрив правду про роман з Тіною Кароль двома словами

Віктор Павлік показав життя без вагітної Реп'яхової: шкварчить і смажить

Молитва про зцілення від хвороби: сильні слова, які вилікують від недуги

Крадіжка століття приголомшила Київ: прощавай, квартира і 5 мільйонів

Показати ще

Олена Зеленська, скріншот: Instagram

Нагадаємо, Володимир Зеленський поділився першими успіхами в Туреччині: "Партнерство підкріплене справами"

Як повідомляв "Знай.ua", Олена Зеленська похвалилася проведеним днем у Туреччині: "Теплий прийом"

Знай.ua писав, Зеленська про нове меню маленьких українців: у школярів зменшать цукор і хліб, але додадуть морську рибу