Фронтмен гурту «Воплі Відоплясова» Олег Скрипка привітав українського поета Тараса Шевченка з днем народження, який відзначають 9 березня.

На своїй сторінці в Instagram музикант опублікував пост, присвячений визначному українцю.

«З Днем Народження! Великий Кобзарю! Слів багато до тебе сказано, написано. Та додам лише одне: ми продовжуємо твою високу справу. І вже невдовзі той час, коли ми та наші діти побачать, як розквітне наша Вільна Славна Україна!! З Днем Народження, Великий Мрійнику! Всім нам Щастя, Миру і Процвітання!!!» - пише Олег Скрипка.

Під публікацією співак залишив кілька портретів Тараса Шевченка. На одному з них Кобзар у воєнній формі та бронежилеті з гербом України. Підпис до ілюстрації – відома цитата поета «Борітеся – поборете» і патріотичне «Шевченко мобілізує».

Тарас Шевченко.Instagram/o.skrypka

Популярні новини зараз

Колишня зірка "Квартал 95" Олена Кравець знищила дочку лише однією фразою: навіть психолог не допоміг

Плювання в спину та глузування: у ТЦК скаржаться на неприязнь цивільних

Європа почне повертати Україні ухилянтів? Німеччина депортує першого

Заберуть житло, і речі зібрати не встигнете: через які борги українці ризикують опинитись на вулиці

Показати ще

Нагадаємо, що зірка "МастерШеф" Клопотенко зізнався, чому став фанатом Шевченка.

Читайте також, що Ірина Федишин потужними словами Шевченка підтримала незламний український дух.