Українська актриса театру і кіно, продюсер і громадський діяч Ірма Вітовська розповіла про свої плани, які, на жаль, зірвала війна. Цим знаменитість поділилася на своїй сторінці в соцмережі instagram.

Війна змінила життя кожного українця і зламала багато планів і мрій. Актриса Ірма Вітовська поділилася, як війна змінила її життя. Так, знаменитість зазначила, що якби не війна, то 5 травня була б на прем'єрі фільму в Римі, в якому зіграла головну роль. Втім, це не головне. Вона зізналася, що з початком бойових дій змінилася вона сама і єдине, що зможе повернути її в початковий стан - перемога.

Ірма Вітовська, фото: Instagram

"5го травня, я могла б бути в Римі на прем'єрі фільму, в якому я виконала головну роль. У фільмі італійського режисера @giovannidota і в обіймах своїх чудових партнерів і знімальної групи ... але війна змінила плани, тому що не можу покинути свою країну в цей час, хоча є можливість поїхати і повернутися.. Але у мене все змінилося в сутності моїй ... то не я, і життя то не моя була ((... Зараз я тут і все інакше...) Єдине, що дасть мені шлях повернення в ту, попередню мене - перемога! І якби це сталося найближчим часом, то я б поїхала. Ось і буду про те мріяти", - поділилася актриса.

Раніше Знай писав, Настя Івлєєва з "Орел і Решка" скакала і веселилася, поки Надя Дорофєєва ридала безперервно через війну: "Жорстко".

Популярні новини зараз

1297 гривень доплати до пенсії: хто має на це право та як оформити

"Київстар" вже з 12 травня готує нові зміни для абонентів

Жителі трьох областей отримають додаткову допомогу

Нові правила вручення повісток не залишать шансів ухилитись

Показати ще
Також наш портал повідомляв, дизайнер Олени Зеленської Катя Сільченко попередила російських окупантів про неминуче покарання: "Бумеранги зла повертаються".
Крім того, наш портал інформував, що відома співачка Тоня Матвієнко після чуток про розставання з Мірзояном показала, як на самоті відзначає День народження: "Бажаю тільки одного".