Відомий виконавець Дзідзьо (Михайло Хома) разом з іншими українськими артистами, щоб підтримати дух українського народу у боротьбі проти російських загарбників, створили хіт "Ми з України".

У новому пості на особистій сторінці в Інстаграмі Дзіздьо виклав новий відеоролик і зізнався, що для нього є великою честю бути українцем й проходити зі своїм народом ці хоч і непрості, та все ж дуже важливі часи.

"Дякую Богу, мамі і татові за те, що я українець, що переживаю разом зі своїми земляками непрості, але надзвичайно важливі часи. Бути частиною надзвичайного народу України - це для мене честь! Слава Україні! Героям Слава!", - йдеться у повідомленні. Дзідзьо

Дзідзьо, instagram.com/dzidzio

Увесь світ захоплений мужністю і згуртованістю українського народу. То ж і артисти не зосталися осторонь і вирішили висловити й свою підтримку та повагу, яка тепер навіки залишиться у нашій історії.

Популярні новини зараз

Що заборонено робити 14 серпня: Медовий Спас має правильно розпочати Успенський піст

Андрій Шевченко, легенда українського футболу, показав як в 44 роки виглядає його дружина - американська модель

У Кремлі хочуть помститися Україні за Крим, проте ресурсів практично не залишилося - Олег Жданов

Маргарита Симоньян не приховує розчарування і натякнула росіянам на поразку в Україні: "Все пропало"

Показати ще

"Найпопулярніші українські артисти об‘єдналися, щоб створити хіт "Ми з України" і висловити підтримку й повагу незламності, згуртованості та бойовому духу нашого народу у цій війні. Наступний тизер кліпу покаже на своїй сторінці @tina_karol 💙💛 Повністю кліп "Ми з України" дивіться на YouTube каналу "Україна" @kanalukraina!", - йдеться у повідомленні. Дзідзьо

Нагадаємо, Дзідзьо слідом за Зібровим виправдався після звинувачень у виступі на весіллі під час війни: "Підставив мене"

Також ми писали, Дзідзьо та Олександр Пономарьов дали жару перед концертом, усамітнившись у підсобці: "Золоті голоси незалежної України"

Нагадаємо, "Втратила дві ноги через міну": DZIDZIO показав зворушливе весілля просто в лікарняній палаті