Нападаючий Динамо-Брест Артем Мілевський відзначився голом у поєдинку чемпіонату Білорусі.

Незважаючи на пандемію коронавірусної інфекції в Республіці Білорусь проходить внутрішній чемпіонат з футболу. Команди у звичайному режимі проводять поєдинки і змагаються за першість.

У середу, 20 травня, завершився поєдинок десятого туру чемпіонату Білорусі, в якому Динамо-Брест зійшлося на своєму полі з БАТЕ, займає перше місце в турнірній таблиці.

Команда трьох українців Динамо-Брест поступилася лідеру чемпіонату Білорусі БАТЕ.

Гості з перших хвилин почали підтверджувати статус фаворита, а вже на 31-й хвилині Драгун конвертував перевагу в гол. Незважаючи на це, БАТЕ залишався лідером недовго. Екс-форвард збірної України Артем Мілевський зрівняв рахунок, записавши в свій актив третє взяття воріт в нинішньому розіграші першості.

У другому таймі БАТЕ продовжував створювати більше моментів. Спочатку Нехайчик вивів свою команду вперед, а гол Мілича встановив остаточний результат зустрічі - 1: 3.