Відома співачка і справжня українська поп-діва Тіна Кароль різко висловилася на адресу російського виконавця Григорія Лепса, який виступав для російських окупантів.

Українська співачка не змогла пройти повз те, що Григорій Лепс, який не раз виступав в Україні, так відкрито підтримує володимира путіна і вбивства мирних українців.

"Нутро тварини, все було ясно ще тоді, коли я сказала тобі ні. Заїжджай ближче, Не тікай так швидко, ми зустрінемо, як слід!",- зазначила Тіна Кароль.

Тіна Кароль. Фото: Instagram

Російський артист Григорій Лепс відповів українській співачці Тіні Кароль після її слів, що він буде "їжею для черв'яків" в Україні після концерту на Донбасі для підтримки окупантів. Зробив він це в інтерв'ю путінському підлабузнику Володимиру Соловйову.

Популярні новини зараз

Чеченці вирушили добровольцями в Україну, щоб допомогти ліквідувати росію: не хочуть асоціацій з TikTok-загоном Кадирова

Стендап-комік Олександр Сас вирішив "хайпанути" і висміяв жінок у ЗСУ - вже попрощався з кар'єрою: "Погано пожартував"

Богдан Шелудяк зі "Школи" показав, в якому стані Дантес після Дорофєєвої з Кацуріним: "Можна вже йти?"

Вікторія Булітко з "Дизель шоу" висміяла потуги волонтерів, які допомагають російським окупантам: 300 рублів за два тижні

Показати ще

"Тіна Кароль там написала, що я буду годувати черв'яків. Вона - блискуча співачка, чудова артистка, красива дівчина. Ну, рано чи пізно ми будемо годувати черв'яків", - сказав Лепс.

Після цього Григорій пояснив, що кажен вільний робити вибір, який захоче. А вибір стоїть перед усіма. Саме тому він обрав жити на своїй батьківщині і зі своєю сім'єю.

Напевно, Лепс так натякнув на те, що зроби він, як Галкін і Пугачова, у нього не залишилося б вибору і довелося б розлучитися з сім'єю і покинути батьківщину. Що ще раз доводить ступінь диктату путіна на росії.

Нагадаємо, що Тіна Кароль з місця жахливої трагедії показала ультиматум всьому світу.

Раніше ми повідомляли, Лариса Доліна, Денис Майданов та Григорій Лепс: Володимир Путін "висадив спецдесант" на окупований Донбас.