Популярний та дуже талановитий український співак Артем Пивоваров змусив серця шанувальниць втекти у п'яти, виконавши небезпечний маневр під час концерту. Відповідний ролик він опублікував на своїй сторінці в соціальній мережі instagram.

Артем Пивоваров дуже талановитий та харизматичний виконавець, який як магнітом привертає увагу десятків та сотень тисяч шанувальників. Кожен його вихід на сцену – особливе свято, яке насичене не лише улюбленими піснями, а й практичними каскадерськими трюками.

Артем Пивоваров. Фото: скрін youtube

Так, цього разу Артем Пивоваров показав уривок зі свого виступу. На відео артист виліз на балкон та безстрашно звісив ноги, продовжуючи підспівувати у мікрофон. Незабаром до нього підійшла охорона і, судячи з усього, попросила повернутися в безпечне місце, щоб не впасти з висоти.

"Хвилюється навіть охорона, а ви?", - підписав ролик артист.

Популярні новини зараз

Тіна Кароль задерла ноги не гірше за Різатдінову і показала хутро: "Теплого кольору і натуральний теплий"

Алекс Топольський влаштує полуничку на "Холостяку", поки Саша Мудра спостерігатиме: "Взяти ініціативу до своїх рук"

Активістка Грета Тунберг живе вже понад 100 років, світові надали доказ: "Вона намагалася повернутися, але тепер вона тут

Як зробити з картоплі свічку, яка горітиме дуже довго: світло, романтика та вечеря

Показати ще

Українці зазначили, що такі трюки артиста викликають у них сильне почуття тривоги.

"Та у мене щоразу серце у п'ятах", "Ми дуже багато втратимо без тебе", "Концерт з елементами каскадерства?", "Не ризикуйте так, Ви і Ваша музика потрібні Україні!", - написали у коментарях.

Коментарі. Фото: скрін instagram

Коментарі. Фото: скрін instagram

Раніше портал Знай повідомляв, Артем Пивоваров довів українок до мурашок, майстерно ковзаючи пальцями своїм інструментом: "Як круто придумав".

Також наш портал інформував, Оля Цибульська заговорила про проблеми та захотіла знову повернутися у шкільні роки: "Так штормить".

Крім того, ми писали, Артем Пивоваров зупинив концерт і пустив скупу чоловічу сльозу разом із шанувальником: "Людинності немає ціни".