Відомий російський телеведучий білоруського походження, Дмитро Шепелєв вирішив розповісти шанувальникам, що відчув, коли став батьком вдруге.

Про це він написав на своїй сторінці в соціальній мережі Instagram, де детально описав всі свої почуття.

Емоції, за словами телеведучого, відрізняються кардинально. Вдруге це якось більш спокійно все відбувається, впевненіше і простіше, так як за спиною вже є якийсь досвід. Загалом, не так хвилююче.

Він згадує постійно історію, яка сталася після того, як народився Платон. Через годину після цієї події, лікарі запитали супроводити його на перший медичний огляд.

"Стандартна процедура. І ось я стою біля коритця, в яке його поклали, тримаю його ручку, а медичні сестри крутять його, крутять. І мені все здається, що вони роблять це дуже різко, навіть грубо. Мені не подобається те, що вони роблять, мені здається, що вони роблять йому неприємно і мене це дуже злить. Дуже! Вони роблять прокол і беруть кров з п'ятки і в цей момент я розумію, що готовий кинутися на них з кулаками, щоб вони припинили його мучити, я ледь себе стримую".

Популярні новини зараз

Вийти сухим із води не вдалося: суд заарештував ще одного учасника "п'яних вечірок", який знущався з дівчат

Березневий парад планет принесе українцям спад сил, депресію та дратівливість: коли чекати

Українські імена, від яких полякам "зносить дах" через красу: вам пощастило, якщо ви їх носите

Пенсіонерам, які працюють, зробили попередження: доведеться сплатити податок

Показати ще

Через вісім років, коли Дмитро Шепелєв проходив цю процедуру знову, він про все це розповів лікарю. Вона почала сміятися, і подякувала за те, що він попередив її про це.

Цього разу Дмитро Шепелєв розуміє, що не відчуває подібного, адже спокійний, що синові ніхто не зашкодить, і довірився лікарям, щоб ті зробили все самі.

На новому знімку, до слова, телеведучий разом зі своїм новонародженим сином Платоном, якому вже не так давно виповнилося вісім років. Чоловік посміхається, видно, що неймовірно щасливий випробувати всі ці емоції знову.

Нагадаємо, що Шепелєв зізнався, що шлюб тріщить по швах після народження малюка: "не знаходять розуміння".

Як повідомляв портал Знай.ua, вдівець Фріске Шепелєв зізнався в поцілунку з Наомі Кемпбелл: "ви собі лестите".

Також Знай.uа писав, що Шепелєв зривається на дітей і не приховує:"сніданок г*ЗНО".